16 січня у світлиці 13-ї ДПРЧ смт Маневичі проведено нараду з підбиття підсумків діяльності Маневицького райвідділу Управління ДСНС України у Волинській області впродовж 2019 року та визначення завдань на 2020 рік. Засідання відбулось за участі першого заступника начальника Управління ДСНС України в області полковника служби цивільного захисту Сергія Клеца, першого заступника голови Маневицької райдержадміністрації Андрія Бурака, голови районної ради Андрія Мельника, селищного голови Олександра Гаврилюка, особового складу районного гарнізону ДСНС області.

У доповіді начальник Маневицького райвідділу УДСНС області підполковник служби цивільного захисту Валерій Клімчук зазначив, що минулого  року на території району ліквідовано 102 пожежі, в тому числі 31 пожежа в екосистемах (5 пожеж на торф’яниках) та 63 пожежі в житловому секторі, під час яких травмовано 2 та загинуло 3 особи, вогнем знищено та пошкоджено 86 будівель.

За 2019 рік в Маневицькому районі було знешкоджено 48 вибухонебезпечних предметів. На високому рівні працює місцева пожежна охорона – їх підрозділи залучалися на допомогу та самостійно гасили пожежі 86 разів. Підрозділи МПО району перебували та перебувають на цілодобовому чергуванні, паливно-мастильні матеріали в наявності.

Протягом 2019 року робота Маневицького районного відділу  була спрямована також на забезпечення надійного контролю за станом пожежної та техногенної безпеки населених пунктів та об’єктів району. Для цього проведено 259 перевірок, запропоновано до усунення  2525 заходів вимог пожежної безпеки, з них виконано 1508, що становить 60 %. Проведено 13 спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту, до яких залучено 276 осіб, проведено інвентаризацію всіх захисних споруд цивільного захисту.

У районі діяла «Програма забезпечення непрацюючого населення засобами радіаційного та хімічного захисту», завдяки якій закуплено 34 688 респіраторів, що складає 100% від необхідної кількості для забезпечення непрацюючого населення в зоні спостереження Рівненської АЕС.

Для навчання населення правил безпеки проведено 43 профілактичних рейдів у 71 населених пунктах, проінструктовано 1877 громадян; 4 рейди на водних об’єктах взимку та під час купального сезону, проінструктовано 28 громадян; 54 рейди по недопущенні пожеж в екосистемах, в тому числі по жнивних компаніях, проінструктовано 359 громадян; 10 виступів у ЗОШ та екскурсій в підрозділ, проінструктовано 686 дітей.

Для зміцнення матеріально-технічної бази гарнізону на озброєння надійшла наступна техніка: спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-Л на базі автомобіля VOLKSWAGEN Caddy з необхідним обладнанням для ліквідації наслідків ДТП та інших надзвичайних ситуацій, АЦ-40 (43253)247.02 на базі автомобіля КамАЗ 43253.

За рахунок субвенції від Маневицької РДА та Маневицької селищної ради закуплено панорамні маски для апаратів на стисненому повітрі в кількості 6 шт, 5 комплектів бойового одягу, бензопилу STIHL, пальне.

Перший заступник начальника Управління ДСНС області полковник служби цивільного захисту Сергій Клец визначив основні завдання підрозділу на 2020 рік. Він зазначив, що необхідно працювати над недопущенням випадків травматизму особового складу підрозділу під час виконання завдань за призначенням на пожежах, аваріях та стихійних лихах, постійно працювати для підвищенням рівня професійної майстерності, спільно з органами влади працювати для недопущенням пожеж і нещасних випадків на них в житловому секторі, на об’єктах господарювання, в  екосистемах району. Також слід співпрацювати з органами виконавчої влади для фінансування існуючих і створення нових підрозділів місцевої пожежної охорони.

Після підсумкової наради продемонстровано показ техніки, яка надійшла до озброєння 13-ї ДПРЧ смт Маневичі.

Матеріли взяті – https://vl.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/10491.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: