21 березня 2019 року у приміщенні Маневицької селищної ради проведена чергова 40 сесія VII скликання. Основними питаннями порядку денного якої були: внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік, до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Маневицької селищної ради на 2018-2020 роки, внесення змін до Програми розвитку Маневицького виробничого управління ЖКГ на 2015-2020 роки; про затвердження Програми підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Маневицької селищної ради на 2019-2020 роки; про оголошення «сезону тиші» у місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами та території Маневицького лісництва ДП «Маневицьке ЛГ» в адміністративних межах Маневицької селищної ради; про внесення змін  до Положення про туристичний збір; земельні питання.

     Із загальної кількості 26 депутатів селищної ради у пленарному засіданні сесії взяли участь 17 депутатів. Також були присутні: селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Володимир Черчик, головний бухгалтер Олена Ковальчук, землевпорядник Ірина Горайчук та начальник   ВУЖКГ Леонід Ковальський. Розглянуто 25 питань та ухвалені відповідні рішення, які оприлюднені на офіційному сайті Маневицької селищної ради.

    Перед початком засідання виступили головний лісничий ДП «Маневицьке ЛГ» В. Г. Пащук та лісничий Маневицького лісництва О. В. Швець , які розповіли про основні напрямки роботи  підприємства, активну співпрацю із селищною радою, сприяння і допомогу у вирішенні питання засміченості лісу навколо селища та організацію проектів для покращення благоустрою селища. Не оминули й  проблему про інтенсивне й масштабне поширення верхівкового короїду, що веде до всихання хвойних насаджень.  Присутні депутати задавали питання й отримували фахові відповіді.

 Опісля, урочисто проводжали на “заслужений відпочинок” завідуючу ДНЗ № 1 “Веселка” Гаврилюк Ніну Яківну, яка чотири десятки років опікувалася садочком. Саме завдяки її наполегливості, відповідальності, небайдужості та бажанню зробити краще, дитячий заклад сьогодні затишний, комфортний і теплий, забезпечений усім необхідним для стабільного і повноцінного функціонування. Усі присутні встали й під оплески подякували за сумлінну й віддану працю. Селищний голова Олександр Оксентійович, крім добрих слів, вручив відзнаку й квіти.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: