Сьогодні відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 80-річчя Маневицької центральної районної бібліотеки. Селищний голова Олександр Гаврилюк радо прийняв участь у святковому заході. Поділившись своїми дитячими спогадами про роль книги й бібліотеки в його житті, зауважив те, що незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності, й зазначив, що праця бібліотекаря є вагомою та займає чільне місце не тільки в навчанні, а й в житті кожного з нас. Висловив подяку всім, хто присвятив своє життя бібліотечній справі. Побажав творчої наснаги та гарних читачів.

У доповнення до щирих слів вітань Олександр Оксентійович нагородив грамотами Маневицької селищної ради кращих із кращих, а саме: бібліотекаря – Булик Катерину Іванівну та завідувача організаційно – методичним відділом ЦРБ – Степанюк Світлану Пилипівну.

Цього дня на адресу бібліотекарів звучали найщиріші вітання, побажання та подяки за нелегку працю. Працівники районного Будинку культури свої вітання вміло й талановито вплели у пісенний віночок і не залишили байдужими нікого з присутніх до своєї творчості.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: