Чоловічий вокальний колектив “Маневицька сотня” за погодженням селищного голови Олександра Гаврилюка проявили власну ініціативу та висадили й дбайливо обгородили 30 саджанців липи вздовж проспекту Волі смт Маневичі .

Липа не лише красиве й медоносне дерево, але й росте понад 200 років

   Дерева привезені з розсадника Ковельського лісового господарства.  Перед посадкою Степан Михайлович Нечипорук з ентузіазмом провів інструктаж усім присутнім та розповів про усі тонкощі роботи. Хороша компанія однодумців, гарний настрій та посмішка на обличчі допомогла активістам завершити блогородну справу до кінця дня. Згодом перехожі матимуть змогу милуватись красою цвітіння та ароматом цих насаджень.

Маневицька селищна рада висловлює подяку ініціаторам: Степану Нечипоруку, Василю Дарчуку, Миколі Богайчуку, Леоніду Марчуку, Ігорю Садовому, Миколі Галушко, Андрію Гетьманчуку, Степану Пащуку, Миколі Прокопчуку, Олегу Горайчуку та Володимиру Гейку за поданий приклад,  покликаний не лише озеленити селище, а й прагнення привернути інтерес маневичан до проблем довкілля.

Озеленювати наше селище плануємо й надалі, на черзі – висаджування дерев по вулицях Незалежності та 100-річчя Маневич. Також, виконавчим комітет прийнято рішення про відновлення фруктового саду біля новоствореного дендрологічного парку.

Тож, закликаємо усіх маневичан долучатися до висадки деревних та кущових рослин, щоб зробити наше селище “здоровим” та затишним.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: