Монетизація житлових субсидій з 1 березня 2019 року.

        Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 62 внесено зміни до Постанови від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” де передбачено, що з 1 березня 2019 року виплата житлових субсидій буде здійснюватися у готівковій формі. Особи, які одержують пенсію отримають житлову субсидію разом з пенсією на існуючі пенсійні картки або готівкою через поштове відділення. Працездатним особам, житлова субсидії буде перерахована на відділення “Ощадбанку”.
Громадяни які отримали готівкову субсидію зобов’язані самостійно розраховуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти які залишаться після оплати комунальних послуг, можуть використати на свій розсуд.
Житлову субсидію буде припинено, якщо управління соціального захисту населенням отримає інформацію про наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, якщо загальна сума заборгованості перевищує 20 неоподаткованим мінімумів доходів громадян (340 грн.) на день припинення надання послуги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: