Відповідно до постанови Кабінету міністрів України  від 16 березня 2020 р. № 215 до 3 квітня 2020 р. на усій території України встановлено КАРАНТИН.

З 17 березня 2020 року до закінчення карантину ЗАБОРОНЕНО:

 • відвідування закладів освіти учнями, студентами, вихованцями;
 • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
 • роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення,
 • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
 • перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому)

 ДОЗВОЛЕНО ТОРГІВЛЮ:

 • роздрібну торгівлю продуктами харчування;
 • пальним;
 • засобами гігієни;
 • лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
 • засобами зв’язку;
 • провадження банківської та страхової діяльності;
 • торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

КОНТРОЛЬ за дотриманням правил карантину покладено на Міністерство внутрішніх справ та Національну поліцію України.

Цією ж Постановою органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям рекомендовано забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — роботи в режимі реального часу через Інтернет.

Окрім того, Верховна Рада України 17 березня 2020 року прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». У документі йдеться про введення штрафів для порушників карантинного режиму.

Каратимуть не лише посадових осіб та підприємців, а й інших громадян, які порушують законодавство. Згідно із законом, порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм каратиметься накладенням штрафу:

на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (17000– 34000 грн),

на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34000 до 170000 грн).

 Про подальші карантинні заходи в державі та селищі Маневицька селищна рада інформуватиме додатково.

Будьте відповідальними!!!

Бережіть своє здоров’я та здоров’я людей, які вас оточують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: