Збільшилась кількість звернень громадян до органів влади щодо потреби  проведення урочистих подій (весіль, ювілеїв і т. і.) в ресторанах, кафе та барах, тому, знову надаємо актуальну інформацію щодо можливостей проведення таких заходів в умовах карантину.

З урахуванням аналізу епідемічної ситуації на території області  на разі дозволено працювати закладам громадського харчування не тільки на терасі,  а й всередині закладу. Відповідне рішення регіональної  комісії з питань техногенно — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято вчора (протокол № 28 від 15 липня 2020 року). При цьому  власникам ресторанів, кафе, барів  необхідно дотримуватись вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України від 30.05.2020 року № 32 “Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної  хвороби (СOVID-19)”.

Нагадуємо, що  у відповідності до вищевказаної  Постанови, передбачено проведення щоденної термометрії працівникам, організаціям особливого дезінфекційного режиму, користування багаторазовим посудом за умови наявності посудомийної машини та миття посуду при високих температурах, розміщення при вході в заклад  антисептиків для обробки рук відвідувачами, встановлення розміток для дотримання дистанції  між відвідувачами в 1,5 метра, наявність умов для миття рук, дозатора з милом, паперових рушників (електросушилки для рук, багаторазові рушники — заборонені), розташування у видимому місці безконтактних меню.

Для працівників обов′язковим залишається безумовне користування масками, рукавичками, а для тих, хто здійснює розрахунок чи подачу страв — ще й захисними окулярами.

Між столиками повинна бути відстань 1,5 метра, за одним столом розташовується не більше, ніж 4 відвідувачі (за виключенням малолітніх дітей).

На разі Маневицьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області здійснюються перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів, за виявлені порушення передбачена адміністративна відповідальність.

За інформацією фахівців — епідеміологів, в зв’язку з тим,  що відмічається велика кількість людей, які хворіють  безсимптомно коронавірусною інфекцією та є джерелом інфікування для інших, на разі, рекомендуємо  громадянам утриматись від гучних святкувань з метою зменшення кількості контактів та  ризику виникнення  захворювання.

                   Маневицьке районне управління

 Головного управління Держпродспоживслужби

 у Волинській області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: