У неділю 02 грудня в приміщенні Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва представила свій публічний звіт перед жителями селища про зроблену роботу за парламентський рік народний депутат України Ірина Констанкевич.

Усіх присутніх Ірина Мирославівна проінформувала про ініціативи, з якими вона виступає у Верховній Раді України, а саме: соціальний захист громадян, пенсійне забезпечення, освіта, медицина, розвиток соціальної інфраструктури, субвенції місцевим бюджетам та залучення коштів в округ, ремонт доріг, екологія, захист довкілля.

Зокрема народний депутат ознайомила з роботою, що стосуються прийнятих законопроектів, напрацьованих законодавчих ініціатив, залучення державних коштів на соціально-економічний розвиток громад 23-го виборчого округу, надісланих запитів і звернень та  зустрічей з виборцями.

Після викладеного звіту присутні задавали «наболілі» питання, що стосувалися воєнного стану в Україні, майбутніх президентських виборів, нелегального продажу алкогольних напоїв на, так званих, «точках», адміністративної та медичної реформ та пенсійного забезпечення.

Ірина Констанкевич підтримала побажання присутніх і пообіцяла свою допомогу і сприяння, а також  ці проблеми  порушити й  на державному рівні.

Слова вдячності висловлювали маневичани на адресу народного депутата України за сприяння у виділенні коштів на заміну покрівлі даху багатоквартирного будинку, заміни вікон у дошкільних навчальних закладах та допомогу і підтримку воїнів АТО.

На завершення з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування були вручені подяки від народного депутата України Маневицькому селищному голові Олександру Гаврилюку, депутатам Маневицької селищної ради Василю Матвійчуку та Іллі Хомичу та інспектору з інвестування і благоустрою Маневицької селищної ради Іванні Лозицькій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: