Повна назва:   Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 3 «Лісові дзвіночки» Маневицької селищної ради Волинської  області»

Тип ДНЗ:  загального розвитку

Форма власності:  комунальна

Поштова адреса:   44601, Волинська область , Маневицький  район, смт Маневичі вул. Андрія Снітка

Директор:  Карпюк Любов Миколаївна

Мова навчання:  українська

Кількість персоналу:  30 чол.

Кількість дітей:  82

Кількість груп:    4 групи, з них: ІІ молодша – 2; середня – 1; старша – 1

Режим роботи:    п’ятиденний (вихідні: субота, неділя та святкові дні);

10,5 годин (з 7.30 год. до 18.00 год.);

Чергова група: відсутня

Групи цілодобового перебування:    відсутні

Телефон:    (03376) 2-16-25

E-mail:  man_dnz3@ukr net

Нормативна наповнюваність:   25 дітей (дошкільний вік).

Програмне забезпечення: Освітня програма для дітей від 2 до 7 років “Дитина”, освітня програма “Впевнений старт”для дітей  старшого дошкільного віку.

Пріоритетні завдання:   

  1.   Формування гармонійно-розвиненої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини  шляхом впровадження сучасних новітніх технологій
  2.   Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компетентності дитини шляхом застосування комплексу методів та прийомів в різних видах діяльності.
  3. Розпочати роботу щодо формування елементарних  економічних уявлень  дошкільників  у світлі чинних програм.
  4.  Продовжувати роботу щодо патріотичного виховання дітей через розвиток емоційної сфери в різних видах діяльності в контексті  забезпечення наступності між суміжними ланками освіти
  5.   Створення умов для повноцінної фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному  закладі шляхом забезпечення оптимальної життєдіяльності дітей, втілюючи  в освітній процес здоров’язберігаючі компоненти на основі взаємодії дошкільного закладу з сім’єю.

Історія закладу:

Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №3 «Лісові дзвіночки» побудований та зданий в експлуатацію у 1966 році  державним підприємством “Маневицьке лісове господарство”.

З 1990 року освітній дошкільний заклад переведено у відомче розпорядження Маневицького районного відділу освіти та Маневицької селищної ради. Фінансування здійснюється за рахунок  бюджетних коштів.

Головне  завдання колективу – створити сучасний дошкільний навчальний заклад, який відповідав би вимогам виховати висококультурну, інтелектуальну

особистість, яка будуватиме успішну демократичну державу.

Освітній процес у дошкільному навчальному закладі  забезпечують 13 педагогів, у тому числі: 1 завідувач,  2 музичні керівники, 1 вихователь-методист, 1 інструктор з фізкультури,  8 вихователів. З них 7 мають повну вищу освіту, 6 – базову освіту. Склад педагогічних працівників за кваліфікаційними категоріями такий:

вища категорія – 4 ос. – 33,3 %

спеціаліст  першої категорії – 2 ос. – 15,4%

спеціаліст другої  категорії – 2 ос. – 15,4%

звання “вихователь методист” – 2 ос. – 15,4%

відповідає займаній посаді – 5 ос. – 38,5 %

У практичній роботі педагогічного колективу є свої відкриття, знахідки, які впливають на ефективність процесу виховання та навчання.

Колектив працює з повною віддачею, умінням та любов’ю.