Повна назва:   Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Сонечко» Маневицької селищної ради Волинської  області»

Тип ДНЗ:    загального розвитку

Форма власності:    комунальна

Поштова адреса:   44601, Волинська область , Маневицький  район, смт Маневичі вул. 100-річчя Маневич, 61

Директор:  Януль Валентина Володимирівна

Мова навчання:    українська

Кількість персоналу:    55 чол.

Кількість дітей:  234

Кількість груп:    11 груп, з них: ранній вік – 2; ІІ молодша – 3; середня – 3;  старша – 3

Режим роботи:    п’ятиденний (вихідні: субота, неділя та святкові дні);

10,5 годин (з 7.30 год. до 18.00 год.);

чергова група  до 18.30 год.

Групи цілодобового перебування:    відсутні

Телефон:    (03376) 2-17-26

E-mail:  manevchskyj.dnz.4.sonechko@gmail.com

Нормативна наповнюваність:    25 дітей (дошкільний вік), 20 (ранній вік)

Програмне забезпечення: Освітня програма для дітей від 2 до 7 років “Дитина”, освітня програма “Впевнений старт”для дітей  старшого дошкільного віку.

Пріоритетні завдання:

  1. Активізувати роботу щодо забезпечення цілеспрямованого і систематичного процесу об’єднання освітніх напрямків під час організованої взаємодії педагогів і вихованців, спрямованого на реалізацію освітніх завдань на основі інтеграції змісту освіти та видів дитячої діяльності.
  2. Продовжити вдосконалювати роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання дітей та активізації творчого потенціалу педагогів.
  3. Продовжити роботу з формування у дітей дошкільного віку навичок спілкування і ефективної взаємодії з однолітками та дорослими засобами ігрової діяльності.
  4. Удосконалювати роботу щодо усвідомлення вихованцями норм і правил здорового способу життя шляхом застосування сучасних методик, формування у дошкільників здоров’я збережувальної компетентності.
  5. Продовжувати роботу з налагодження тісної взаємодії з родинами та громадськістю щодо надання якісної дошкільної освіти завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу.

Історія закладу:

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Сонечко»  побудований та зданий в експлуатацію у 1986 році установою ОВ 302/42.

З 1990 року освітній дошкільний заклад переведено у відомче розпорядження Маневицького районного відділу освіти та Маневицької селищної ради. Фінансування здійснюється за рахунок  бюджетних коштів.

Інтер’єр дошкільного закладу органічно поєднується з предметно-ігровим середовищем. Сучасна організація освітнього простору дає можливість дітям почуватися вільно, краще розвивати своє “Я”. В закладі є психологічна та логопедична служба.

Тут працюють досвідчені педагоги. З них: спеціалістів вищої категорії – 7 педагогів, спеціаліст ІІ категорії – 4, відповідає посаді яку займає – 14. Звання “Вихователь – методист” – 2 педагоги.

Всі педагоги постійно працюють над підвищенням фахового рівня, систематично проходять курсову перепідготовку та атестацію.

Всіх працівників ЗДО об’єднує спільне бажання працювати на засадах гуманної педагогіки, забезпечити соціалізацію дитини, розкрити та удосконалити її нахили та здібності.