Дуже прикро, що зроблене для краси, зручності, затишку нашого селища та приємного дозвілля маневичан псується й нищиться.

       Минув лише місяць від відкриття новоствореного дендрологічного парку на вулиці Комарова, як невідомі особи зухвало пошкодили п’ять інформаційних табличок з назвами рослин та в деяких місцях зламали декоративну огорожу вздовж алеї.
Це ж праця, кошти, ошатність і привабливість нашого з вами селища!

        І такі випадки, на жаль, далеко не поодинокі.  Збудовані кабінки для перевдягання на березі водойми в урочищі «Заходи», які використовували маневичани на свято Водохреща при Йорданській купелі, також зазнали значних пошкоджень: зіпсована очеретяна покрівля, підлога, на якій залишився слід від розведеного багаття, та навмисно помальована вугіллям конструкція. Вся територія вздовж берега рясно встелена сміттям. Це ж саме стосується усіх дитячих майданчиків райцентру, території яких, попри наявність урн, постійно засмічуються.

        Звертаємось до жителів селища та закликаємо усіх до здорового глузду, відповідального та шанобливого ставлення до НАШОГО з вами майна. Не будьте зухвалими до праці небайдужих маневичан, які приклали чимало зусиль для того, щоб створити комфорт, затишок та привабливість селища.

Розповідайте та навчайте своїх дітей, адже все починається з малого. Та й самі робіть бодай маленькі, але добрі й корисні справи для свого селища. Від них наші Маневичі стануть кращими, і вам самим буде приємно дивитись на результат своєї праці.

Коли вам довелось стати очевидцем випадків вандалізму, крадіжок, навмисного пошкодження і псування вуличних елементів благоустрою, не проходьте повз без реагування, телефонуйте 102.

Пропонуємо переглянути фоторепортажі Як облаштовували територію в урочищі “Заходи”

Як облаштовували територію дендрологічного парку

Як впорядковували центральну площу селища

Шануйте спільне майно громади і воно слугуватиме не одному поколінню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: