З початку 2020 року, згідно рішень, які були надані 132 громадянам ще у 2017 році, жителі селища Маневичі активно розпочали розробляти проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Лоше Хутір та подавати дані проєкти землеустрою на затвердження до Маневицької селищної ради.

Наразі надійшло на затвердження близько 70 проєктів землеустрою. Тобто, близько 70 громадян скористалися своїм правом на безоплатну приватизацію згідно статті 121 Земельного Кодексу України, а саме приватизували земельні ділянки на вулиці Лоше Хутір. Серед них багато молодих сімей, які невдовзі, сподіваємось, розпочнуть будівництво своїх будинків.

На часі для маневичан залишається актуальним та проблемним питання щодо виділення земельних ділянок у районі Маневицького лісництва під індивідуальну житлову забудову, яке селищний голова Олександр Гаврилюк особисто тримає під своїм контролем.

Згідно чинного законодавства селищною радою розроблена та затверджена містобудівна документація, отримано нотаріальну згоду державного підприємства “Маневицьке лісове господарство” на припинення права користування на території майбутнього масиву забудови, але проблемою для подальших дій є відсутність дозволу щодо вилучення земель з лісового фонду та передачі їх в комунальну власність територіальної громади смт Маневичі.

Селищною радою неодноразово надсилалися листи протягом 2015-2020 років щодо сприяння у вирішенні даної проблеми до Кабінету Міністрів України, до голів Волинської обласної державної адміністрації В. П. Гунчика, О. І. Савченка, Ю. М. Погуляйка. Отримували лише відписки.

На останній зустрічі Олександра Гаврилюка з  нинішнім головою Волинської обласної державної адміністрації Юрієм Погуляйком, яка відбулася у липні 2020 року, досягнуто домовленостей про створення комісії, яка вивчить дане питання та вирішить його якомога швидше. Чекаємо…

Дорогі маневичани, будемо надіятися, що невдовзі нас почують і приймуть рішення на користь нашої громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: