У Маневичах розпочали профілактичну дезінфекцію під’їздів багатоквартирних житлових будинків

З метою протидії поширенню на території селища випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19, працівниками Маневицького ВУЖКГ проведено профілактичну дезінфекцію підїздів багатоквартирних житлових будинків на вулиці Некрасова та проспект Волі.

Дезінфекційні заходи будуть продовжуватися у всіх багатоквартирних житлових будинках селища та місцях масового скупчення людей (дитячі майданчики, парки тощо).

Один відвідувач на 10 квадратних метрів площі торгівельного (операційного) залу: нові вимоги до магазинів, аптек, АЗС, банків тощо

   Звертаємо увагу суб’єктів господарювання громади щодо необхідності дотримання вимог Рішення Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року.

     Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів необхідно невідкладно вжити заходи з запровадження режиму роботи з розрахунку: один відвідувач на 10 кв метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

До уваги маневичан! Уряд розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності

       25 березня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″ якими врегулював окремі питання здійснення певних видів діяльності під час карантину.
У цьому рішенні враховано пропозиції представників бізнесу та аграріїв, а внесені зміни покликані забезпечити продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави. (більше…)

Шановні депутати Маневицької селищної ради та жителі селища!

З 12 березня 2020 року на території держави оголошено карантин на 20 днів. 25 березня 2020 року уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня 2020 року.

Згідно інформації, яка надходить з офіційних джерел, велика кількість українців, які є носіями коронавірусу COVID-19 – є громадяни, які прибули з-за кордону. (більше…)

З 23 БЕРЕЗНЯ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ НАДАВАТИМЕ ПОСЛУГИ ДИСТАНЦІЙНО

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно. (більше…)

Рекомендації та застереження з розміщення та догляду за пацієнтом з COVID-19 в домашніх умовах

 1. Розмістіть пацієнта у добре провітрюваному приміщенні.
 2. Обмежте кількість доглядачів пацієнта, в ідеалі призначте одну людину не з категорії ризику. Відвідування забороняються.
 3. Члени домогосподарств повинні перебувати в іншій кімнаті або, якщо це неможливо, підтримувати відстань не менше 1 м від хворої людини (наприклад, спати в окремому ліжку). Винятком може вважатися мати, що годує грудьми: враховуючи переваги грудного вигодовування та незначну роль грудного молока в передачі інших респіраторних вірусів, мати може продовжувати годувати грудьми, водночас мати повинна носити медичну маску, коли вона знаходиться поруч з дитиною, і дотримуватися ретельної гігієни рук перед тісним контактом з дитиною, їй потрібно також застосувати інші гігієнічні заходи, описані в цьому документі.
 4. Обмежте рух пацієнта та мінімізуйте загальний простір. Переконайтесь, що загальні приміщення (наприклад, кухня, ванна кімната) добре провітрюються (наприклад, тримайте вікна відкритими).
 5. Доглядач повинен носити медичну маску, що щільно прилягає до обличчя, коли знаходиться в одній кімнаті з хворою людиною. Під час використання маски її не слід чіпати. Якщо маска намокне або забрудниться виділеннями, її потрібно негайно змінити. Застосовуйте одноразові маски та виконайте гігієнічну обробку рук після зняття маски.
 6. Проводьте гігієнічну обробку рук після будь-яких контактів із хворим або їх найближчим оточенням. Гігієну рук також слід застосовувати до і після приготування їжі, перед їжею, після туалету та кожного разу, коли руки виглядають брудними. Якщо на руках відсутнє помітне забруднення, можна застосовувати витирання рук засобом на основі спирту. Застосовуйте гігієну рук, використовуючи мило та воду, коли руки помітно забруднені. Вирішіть проблеми безпеки (наприклад, випадковий прийом всередину та можливість пожежі) перед тим, як рекомендувати засоби для обробки рук на основі алкоголю для побутового використання.
 7. Під час використання мила та води бажано використовувати одноразові паперові рушники для рук. Якщо немає, використовуйте окремі рушники з тканини та замініть їх, коли вони стануть вологими.
 8. Обов’язково дотримуйтесь гігієни дихання як доглядачів, так і особливо хворих. Прикривайте рот і ніс під час кашлю або чхання за допомогою медичних масок, тканинних масок, тканин або згинання ліктя з подальшою гігієнічною обробкою рук.
 9. Відмовтеся від багаторазового використання матеріалів для гігієни рота або носа або відповідним чином очищуйте їх після використання (наприклад, прання хусток, використовуючи звичайне мило або миючий засіб та воду).
 10. Уникайте прямого контакту з біологічними рідинами організму, зокрема пероральними або дихальними виділеннями та випорожненнями пацієнта. Використовуйте одноразові рукавички для надання догляду за ротовою порожниною або диханням та при поводженні з випорожненнями, сечею та відходами. Виконуйте гігієнічну обробку рук до і після зняття рукавичок.
 11. Рукавички, тканини, маски та інші відходи хворих осіб або доглядальниківза хворими, слід розміщувати в окремому контейнері в приміщенні, де знаходиться хвора людина, до вивезення цих відходів.
 12. Уникайте інших видів можливого потрапляння виділень хворих або забруднених предметів у безпосереднє оточення здорових (наприклад, уникайте обміну зубними щітками, цигарками, спільного використання посуду, напоїв, рушників, мочалок або постільної білизни). Посуд після використання слід мити з милом або миючим засобом та водою та використовувати повторно, а не викидати.
 13. Щодня чистіть та дезінфікуйте поверхні, такі як тумбочки, покривала та інші меблі для спальні звичайним побутовим дезінфікуючим засобом.
 14. Очищайте та дезінфікуйте поверхні ванної та туалету принаймні один раз на день звичайними побутовими дезінфікуючими засобами.
 15. Прати одяг, постільну білизну, рушники для ванни та рук тощо хворих людей, використовуючи звичайне мило та воду для прання чи машинне прання при температурі 60-90°C загальним побутовим миючим засобом, та ретельно висушіть. Помістіть забруднену білизну в мішок для білизни. Не струшуйте забруднену білизну та уникайте прямого контакту шкіри та одягу із забрудненими матеріалами.
 16. Використовуйте одноразові рукавички та захисний одяг (наприклад, пластикові фартухи) при чищенні та обробці поверхонь, одягу чи білизни, забруднених біологічними рідинами хворого для тіла. Дотримуйтесь гігієни рук до і після зняття рукавичок.
 17. Особи з симптомами хвороби повинні залишатися вдома до тих пір, поки не буде доведено відсутність хвороби на підставі клінічних та / або лабораторних результатів (два негативних RT-ПЛР-тести з інтервалом не менше 24 годин).
 18. Усі члени домогосподарства вважаються контактними, а їх стан здоров’я слід контролювати.

Якщо у члена домогосподарства виникають симптоми гострої респіраторної інфекції, включаючи лихоманку, кашель, біль у горлі та утруднене диха

Актуальні  вакансії по Маневицькому району станом на 20 березня

 

ПосадаЗаробітна плата
буфетник5000
машиніст насосних установок (інв.)4723
продавець продовольчих товарів (інв.)4750
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування4723
токар8800
бухгалтер10000
підсобний робітник10000
юрисконсульт4723
водій автотранспортних засобів9000
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (інв.)2361
головний бухгалтер6200
робітник з благоустрою (інв.)4723
робітник з благоустрою (інв.)4723
завідувач клубу4723
майстер виробничого навчання6459
Менеджер (управитель) із надання кредитів9500
Викладач професійно-технічного навчального закладу6459

За додатковою інформацією звертатись до Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: смт. Маневичі, вул Луцька,14 або за телефонами 0(3376)22838, 21920