З Днем незалежності України!

Дорогі співвітчизники! Прийміть сердечні вітання з нагоди великого національного свята – Дня Незалежності України!

Цьогоріч ми відзначаємо 28 років з того часу, як народилася нова, прекрасна країна – Україна! (більше…)

МАНЕВИЧІ: УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

    Сьогодні, 23 серпня, біля стенду «Назавжди в наших серцях» відбулося урочисте підняття Державного прапора України. Спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих Героїв. За спокій душ священнослужителі Маневиччини відправили поминальну молебень. 

(більше…)

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!!!

Шановні маневичани!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України.

Державний Прапор України є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Під ним ми будуємо країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, перемагаємо на міжнародних конкурсах та змаганнях. Мить, коли піднімається Державний Прапор України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю. Синьо-жовтий прапор є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле – Український народ.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Селищний голова                                                                Олександр Гаврилюк

 

Сьогодні святкує свій День народження Наталія Леонідівна Стасюк – спеціаліст по бухгалтерському обліку виконавчого апарату Маневицької селищної ради

      Вітаємо колегу по роботі – прекрасну харизматичну жінку з Днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного  настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння! (більше…)

Навчальні збори підрозділів територіальної оборони району

      У Маневичах проводитиметься залучення військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги віком до 50 років для участі в навчальних зборах  підрозділів територіальної оборони району.

    Просимо військовозобов’язаних відповідної вікової категорії з’явитися у районний військовий комісаріат для перевірки облікових даних, визначення стану здоров’я та інших питань до 20 серпня 2019 року.

    Навчання проводитимуть в період з 27 серпня по 25 вересня 2019 року в навчальному центрі визначеним Генеральним штабом ЗСУ. 

Увага! Планові учбові стрільби

У зв’язку із планом бойової підготовки особового складу Маневицької виправної колонії (№ 42)

25 липня 2019 року з 20:00 год до 22:00 год

на стрільбищі Маневицької виправної колонії (№ 42)

будуть проводитись учбові нічні стрільби з табельної зброї.