На території Маневицької громади діятимуь пункти обігріву

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про небезпечні та стихійні метеорологічні явища. Очікується суттєве зниження температури повітря до 23о морозу.

У разі можливого екстремального зниження температури повітря з метою попередження випадків переохолодження, надання допомоги населенню, передусім малозахищеним верствам, на території Маневицької громади будуть діяти пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням комісії з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Маневицької селищної ради 13 січня 2021 року. (більше…)

Вітаємо з чудовим ювілеєм Любов Миколаївну Карпюк, директора комунального закладу “Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 3 “Лісові дзвіночки”

  Сьогодні наші щирі вітання з Днем народження приймає Любов Миколаївна Карпюк, директор КЗ “Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 3 “Лісові дзвіночки” Маневицької селищної ради. (більше…)

Попередження про зміну гідрологічної ситуації:

16-19 січня на річках басейу Західного Бугу (Львівська, Волинська область) очікується посилення льодоутворюваних процесів, інтенсивне утворення шуги, місцями встановлення льодоставу, при цьому можливе формування зажорів льоду з підйомом рівнів води на 0,2-1 м над рівнями 15 січня на 08 год, без негативних наслідків. (більше…)

Перерахунок пенсії з 1 січня 2021 року згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

        Із 1 січня 2021 року в Україні на тисячу гривень зросла мінімальна зарплата. Тепер її розмір становить шість тисяч гривень. Відповідно, до 2400 грн підвищилася мінімальна пенсія для пенсіонерів, які не працюють і мають достатню кількість стажу. Зокрема, для осіб, що досягли віку 65 років, за наявності в чоловіків 35 років, а в жінок 30 років страхового стажу мінімальний розмір пенсії за віком становить 40% від мінімального заробітку. Пенсіонерам, які працюють, після звільнення з роботи пенсію перераховують зважаючи на розмір мінімальної зарплати, визначеної на дату звільнення чи припинення діяльності.

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад Відділу освіти, молоді та спорту і Відділу культури та туризму Маневицької селищної ради

Маневицька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– начальника відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради;

– начальника відділу культури та туризму Маневицької селищної ради;

– головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради (2 посади);

– головного спеціаліста відділу культури та туризму Маневицької селищної ради. (більше…)

Індексація нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік

Для забезпечення інформування власників землі та землекористувачів про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків. (більше…)

Сьогодні святкує свій День народження Анатолій Мельник, депутат VIII скликання Маневицької селищної ради

Шановний Анатолію Миколайовичу!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня народження.

 Нехай життя буде сповнене приємними подіями, блискучими ідеями й справжніми перемогами.

Нехай Ваша душа світиться від позитиву та гарного настрою, а у складні моменти з Вами завжди будуть поруч друзі та близькі люди.

Зичимо мудрості й терпіння, які допоможуть досягти поставлених цілей.

І, звичайно, міцного здоров’я, моральних і духовних сил, натхнення та оптимізму. 

З повагою

Маневицький селищний голова

Олександр ГАВРИЛЮК,

депутати та виконавчий комітет селищної ради

 

Нововведення для ресторанів, кафе та барів

      За останні 10 днів спостерігаємо спад захворюваності на коронавірусну інфекцію орієнтовно на 35 відсотків. Та радіти зарано, оскільки зниження кількості захворілих пов’язане із зменшенням звернень до лікарів через передноворічну заклопотаність. Окрім того, все ж таки велика частина населення не прислухалась до рекомендацій та прийняли участь в новорічних святкуваннях, що, відповідно, збільшило кількість контактів та ймовірність інфікування. (більше…)