Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету! Вітаю з прийдешнім професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ми всі добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті.  Працюючи разом з людьми і для людей, починаючи з малого, але маючи на меті велике, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати справжні осередки належного, ефективного, демократичного врядування.

Сьогодні хочеться висловити вдячність депутатам селищної ради, виконавчому комітету та працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. (більше…)

З Днем Збройних Сил України!!!

      Від імені колективу Маневицької селищної ради, депутатів та виконавчого комітету звертаюся зі словами щирої подяки до всіх маневичан, які, виконуючи свій громадянський обов’язок, мужньо боронили й боронять рідний край від російської агресії.
       Українські воїни – надійні захисники, віддані патріоти, люди, для яких Честь, Свобода і Незалежність – не порожній звук. 

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, наші славні військовослужбовці, ветерани і новобранці!

Бажаю усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.
Висловлюю подяку тим, хто не залишається байдужими до потреб українських військових у ці нелегкі для нашої держави часи.

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі перешкоди, які зустрічаються на шляху.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З великою шаною

селищний голова Олександр Гаврилюк

У Маневицькій виправній колонії проведуть навчальні стрільби

У зв’язку із планом бойової підготовки особового складу Маневицької виправної колонії (№ 42)

05 та 06 грудня 2019 року з 09:00 год до 11:00 год на стрільбищі Маневицької виправної колонії (№ 42) 

будуть проводитись учбові стрільби з табельної вогнепальної зброї.

Програма охорони навколишнього природного середовища в дії

Виконавчий комітет, депутатський корпус Маневицької селищної ради одностайні у впровадженні програми охорони навколишнього природного середовища у селищі.

Після придбання нового сміттєвоза МАЗ-4371 вартістю 1 548 900, 00 грн за рахунок селищного бюджету надійшла перша партія сучасних євроконтейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів: для скла (4 шт), для пластику (3 шт), для твердих побутових відходів (9 шт).

До кінця поточного року планується встановлення цих контейнерів на сміттєвих майданчиках поблизу багатоквартирних житлових будинків. Кожен з них об’ємом 1,1 кубічних метрів, виготовлені з оцинкованого металу, який значно надійніший в експлуатації. Кошти для придбання контейнерів залучено з обласного бюджету – 75 тис. грн та селищного бюджету75 тис. грн. 

Наразі розробляється проект санітарної очистки селища, де буде обгрунтовано будівництво сміттєвих майданчиків, як біля багатоквартирних будинків, так і в приватному секторі.

Селищний голова висловлює вдячність депутатам Волинської обласної ради, керівництву Управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА, депутатам селищної ради за розуміння і пітримку у вирішенні питань санітарної очистки селища та закликає до подальшої співпраці.

10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

10 грудня в Україні – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Дня прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Цього дня центри та бюро правової допомоги готові до відвертої розмови з кожним.

Директори поділяться регіональними нюансами та досвідом взаємодії з партнерами. Клієнти розкажуть свої життєві історії боротьби за справедливість. Під час екскурсії можна буде побачити роботу системи у дії.

Окрім того, у цей день можна проконсультуватися з кращими адвокатами, а також запитати про судову практику, особливості професії та допомоги вразливим громадянам тощо. (більше…)

05 грудня 2019 року о 10:00 год відбудеться позачергова сорок шоста сесія Маневицької селищної ради VII скликання

На розгляд винесені наступні питання:

  1. Про затвердження порядку денного позачергової сорок шостої сесія Маневицької селищної ради VII скликання.
  2. Про надання громадянину Вострякову В. І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для обслуговування літньої кухні на вул. Незалежності, буд. 1 А.

“БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ І МАЙНО ВІД ПОЖЕЖ” – з таким гаслом звертається до жителів селища Управління ДСНС України у Волинській області

21 та 23 листопада поточного року в області внаслідок пожеж у житловому секторі загинули 2 та травмована 1 людина, а саме:

21.11.2019 року виникла пожежа у житловому будинку у селі Воля Ковельського. На місці пожежі виявлено тіло власника Кримчука М. С.,
1962 р. н. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. (більше…)

Селище Маневичі обслуговуватиме новий сміттєвоз

Новий сміттєвоз сьогодні прибув до Маневич. Автопарк місцевих комунальників поповнила модель з боковим завантаженням СБМ-301/2 на шасі МАЗ-4371. Процедура закупівлі техніки, замовником якої було комунальне підприємство «Маневицьке ВУЖКГ», завершилась у жовтні цього ж року. Переможець торгів – ТзОВ «Торговий дім «Будшляхмаш» з міста Київ.

Вартість автомобіля склала 1 548 900, 00 грн. Завдяки депутатам усі кошти виділені з бюджету Маневицької селищної ради. (більше…)

Делегація Маневицького району прийняла участь у презентації програми”Енергодім”

26 листопада 2019 року відбулась презентація програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”. У заході взяли участь представники Фонду енергоефективності, Луцької міської ради, Маневицької селищної ради та ОСББ. Важливою подією у сфері енергозбереження та реалізації програми підтримки ОСББ стало підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом енергоефективності та Луцькою міською радою.

Присутні мали можливість ознайомитися із презентаціями, які представляли спеціалісти своєї справи у сфері енергоефективності; отримати відповіді на запитання; перейняти від уже створених ОСББ, які продовжують реалізацію проекту відповідно до правил Програми Фонду енергоефективності.