Маневицькі рятувальники нагадують про збільшення штрафів за випалювання стерні

Відповідальність за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах – передбачає стягнення у виді штрафу для громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 гривень до 6120 гривень) і на посадових осіб – від дев’ятисот  до тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 гривень до 21420 гривень). Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – передбачає стягнення у виді штрафу для громадян від трьохсот шістдесяти  до семисот двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5040 гривень до 12240 гривень) і на посадових осіб – від тисячі двохсот шістдесяти до тисячі восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 21420 гривень до 30600 гривень). Зміни до статті 771 КУпАП «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» вступили в дію з 13 квітня 2020 року).  

Маневицький районний відділ Управління ДСНС України у Волинській області

Сьогодні святкує свій День народження Ілля Васильович Хомич – депутат VII скликання Маневицької селищної ради

Щиро вітаємо з Днем народження

Іллю Васильовича Хомича 

Бажаємо імениннику міцного здоров’я, оптимізму, доброго настрою та сили здійснити все задумане.  (більше…)

27 липня 2020 року відбудеться позачергова п’ятдесят третя сесія Маневицької селищної ради VII скликання

27 липня 2020 року об 11:00 год

в залі засідань Маневицької районної ради

відбудеться позачергова п’ятдесят третя сесія Маневицької селищної ради VII скликання

Громада селища Маневичі тепер має новий автомобіль для ритуальних послуг

Протягом тривалого часу відсутність транспортного засобу для надання ритуальних послуг викликало багато проблем та незручностей у маневичан при похованні своїх рідних та близьких.

23 липня 2020 року до Маневич прибув новий автомобіль Nissan NV400 (дубль/бортовий), який надаватиме населенню ритуальні послуги та буде задіяний при проведенні робіт із благоустрою селища. (більше…)

ЗБЕРЕЖЕМО ЖНИВА ВІД ПОЖЕЖ !!!

Для працівників сільського господарства настала гаряча пора року – збирання врожаю зернових культур. В господарствах триває підготовка техніки. Одним з найважливіших питань в цьому напрямку є приведення техніки в задовільний технічний та протипожежний стан, забезпечення її первинними засобами пожежогасіння. До початку жнив вся збиральна техніка повинна мати налагоджені системи живлення, змащування, охолодження, запалювання, а також бути обладнаною справними іскрогасниками.  (більше…)

Гучні весілля – не на часі!

Збільшилась кількість звернень громадян до органів влади щодо потреби  проведення урочистих подій (весіль, ювілеїв і т. і.) в ресторанах, кафе та барах, тому, знову надаємо актуальну інформацію щодо можливостей проведення таких заходів в умовах карантину. (більше…)

Вітаємо бухгалтерів Маневицької селищної ради з Днем бухгалтера

Дорогі наші бухгалтери!

Колектив Маневицької селищної ради сердечно вітає Вас із професійним святом.

Щиро дякуємо кожній із Вас за щоденну копітку та сумлінну працю.

 Ви справжні професіонали своєї справи. Ми цінуємо Вашу витримку, мудрість, уважність та принциповість. 

Ви є зразком того, як треба працювати й рухатися вперед.

Тож, цього святкового дня, бажаємо усім міцного здоров’я, прихильної долі, родинної злагоди та любові. 

Дорогі  наші, посміхайтеся, радійте  життю та заряджайте своєю позитивною енергетикою оточуючих вас людей. Гарного Вам настрою на кожен день. 

Вимоги до посіву протруєного пестицидами насіння на території Маневицької селищної ради

На виконання рішення Маневицької селищної ради № 52/6 від 14 липня 2020 року “Про заходи щодо безпечного посіву протруєного пестицидами насіння на території Маневицької селищної ради” звертаємось до пасічників, керівників сільськогосподарських підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, власників фермерських господарств, приватних домоволодінь та інших осіб, що здійснюють свою діяльність у сфері транспортування, зберігання та застосування протруєного пестицидами насіння, дотримуватися наступних вимог: (більше…)

Маневицькі «Стильні Панночки» серед переможців конкурсу гендерних ініціатив від АМУ

Асоціація міст України оголосила переможців Конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Їх – 13, серед них і ГО «Стильні Панночки» з Маневич (Маневичі – муніципалітет-член Асоціація міст України) із проєктом «Жіноче підприємництво – майбутнє поряд», повідомили в офісі реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України. (більше…)