Увага! Планові учбові стрільби

У зв’язку із планом бойової підготовки особового складу Маневицької виправної колонії (№ 42)

14 та 15 листопада 2019 року з 18:00 год до 20:00 год на стрільбищі Маневицької виправної колонії (№ 42) 

будуть проводитись учбові нічні стрільби з табельної зброї.

Рятувальники нагадують про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки у побуті в осінньо-зимовий період

Кількість пожеж, спричинених необережністю громадян, а також випадків травмування та загибелі людей на них є основною проблемою осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду.

 Чому виникають такі пожежі? Тому, що населення використовує для обігріву осель несертифіковані електрообігрівальні прилади, частенько – саморобного виготовлення, що може призвести до трагедії.

Ще одна велика помилка людей, причому всіх вікових категорій, – використання для обігріву приміщення печей для приготування їжі. Популярністю в цій справі користуються як електроплитки, так і газові плити. Наголошуємо: це суворо заборонено! У випадку з електроплитою може статися пожежа.

Перед початком опалювального сезону побутові газові котли, печі та інші опалювальні прилади мають бути старанно перевірені й відремонтовані.

Багато приватних будинків не мають водяного опалювання і оснащені печами на твердому паливі. Пожежі в таких будинках виникають ще через те, що господарі не дотримуються елементарних правил пожежної безпеки:

– не проводять своєчасне технічне обслуговування печей і димарів у своїх домах;

– своєчасно не прочищають димарі і не усувають щілини і тріщини печей і димарів.

Ще одною і найпоширенішою причиною пожеж та загибеллю людей на них є куріння у ліжку. При цьому, більшість – особи в стані алкогольного сп’яніння. У холодні пори року їх кількість помітно зростає – саме таким чином деякі громадяни намагаються зігрітися. Додайте сюди куріння напідпитку і традиційну нездатність в такому стані контролювати ситуацію – і усі причини для трагедії в наявності. Найстрашніше, що п’яні курці представляють небезпеку не лише для власного життя, а й для людей, які проживають поруч.

Особливу обережність слід виявляти власникам будинків із дерев’яним перекриттям – не залишати газову плитку ввімкненою на ніч, не зберігати на горищах та в підвалах легкозаймистих речовин, тримайте їх завжди під замком – це вбереже вас від непроханих гостей, необережність яких може спричинити пожежу.

Особливо опікуйтесь малолітніми дітьми, не залишайте їх без нагляду,  аби вони не постраждали під час обігріву, або ж їхні пустощі не призвели до біди!

Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, пильнуйте за станом приладів опалення, не допускайте використання електрообігрівальних та нагрівальних приладів саморобного виготовлення, дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час користування ними, а при виявленні вогню чи запаху диму негайно телефонуйте за телефоном 101.

І головна порада рятувальників – зігрівайтеся безпечно!

Маневицький РВ УДСНС України у Волинській області

Не допустіть проявів вандалізму у нашому селищі

Вандалізм протиправне, безглузде знищення або пошкодження матеріальних та культурних цінностей, – таке визначення цьому поняттю дають тлумачні словники.

    На жаль, у нашому житті це безглуздя присутнє чи не щодня, і ми робимо дуже недостатньо для того, щоб його припинити, або принаймні суттєво зменшити.

    Вандалізм в Україні став надто поширеним явищем. Нівечаться пам’ятки культурної спадщини пов’язані з різними періодами нашої історії. Хронологія подібних актів вже заслуговує на написання окремих досліджень з криміналістики та психіатрії. Варвари вчиняють глум не вибірково (з мотивів особистої ненависті), а просто так. Це ще страшніше! (більше…)

Проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки

Організатор земельних торгів: Маневицька  селищна  рада.

 Адреса земельної ділянки: Волинська область, Маневицький район,
смт Маневичі, вулиця Сагайдачного.

 Площа: 0.0911 га.

 Цільове призначення земельної ділянки:
В.02.09 Для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови (вид використання: для будівництва та обслуговування майданчика для паркування автомобілів).

 Кадастровий номер: 0723655100:01:002:2899.

 Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою:
11 214,05 грн.

 Термін оренди земельної ділянки: 10 років.

Час проведення земельних торгів: 28.05.2019 року, 11:00.

 Останній день прийому заяв: 22.05.2019 року (до 16:30).

Контактна інформація особи в якої можна ознайомитися з документами: Ліцитатор – Калачинська Олена Василівна, ТзОВ « Олді», м. Луцьк,
вул. Винниченка, 67, оф. 402, тел/факс 0332-24-64-64, 0503398597, 0503398598.
Посилання для ознайомлення з матеріалами: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/33634