8 квітня поблизу населених пунктів Маневицького району з метою недопущення випадків загорання сухої трави та торфовищ, що мають сезонний характер, а також наносять шкоду довкіллю та становлять реальну небезпеку для людей, працівниками Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області спільно з працівниками поліції та екологом проведено профілактичний рейд.

Рейдова група виявила та зафіксувала два факти підпалювання сухої трави  у селищі Маневичі та селі Козлиничі Маневицького району. Головним спеціалістом – державним інспектором ОНПС державної екологічної інспекції у Волинській області Володимиром Ольховіком складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Громадяни, які порушують вимоги пожежної безпеки на своїх присадибних ділянках чи земельних паях, будуть і надалі притягуватися до адміністративної відповідальності – повідомляє Маневицький РВ УДСНС України у Волинській області.

Шановні краяни, якщо ви помітили загорання торфополя, лісу, чагарників, очерету, сухої трави, у полях, край берегів, доріг тощо повідомляйте про це служби 101, 102. Після повідомлення, якщо ви помітили палія, зафіксуйте це правопорушення телефоном, після чого спробуйте зупинити вогонь самотужки (при умові, що пожежа невелика). Але при сильному вогняному наступі спочатку дочекайтеся рятувальників. Волинський край не має палати – разом зі свідомими волинянами ми зупинимо вогняну стихію, не давши спалити рідну землю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: