У цьому році новостворена Маневицька громада розпочала співпрацю із благодійним фондом «Дитяча Місія. Україна», діяльність якого спрямована на надання допомоги малозабезпеним верствам населення, яка є різноманітною та цільовою. Велика увага приділяється родинам, що опинилися в складних життєвих обставинах  та творчо обдарованої молоді. Благодійна допомога надається  у вигляді речей першої необхідності: продукти харчування, одяг, взуття, іграшки, засоби особистої гігієни.
У Маневицькій громаді за підтримки благодійного фонду « Дитяча Місія. Україна» з нагоди святкування Дня селища Маневичі були нагородженні учасники параду візочків « Наше майбутнє» цінними подарунки та дитячими  іграшками.
Також за підтримки благодійного фонду Володимир Фурманчук та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Григорій Бас відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в селі Старий Чорторийськ і вручили кожному підопічному подарунки та солодощі.

З нагоди святкування  Дня Конституції України були врученні продуктові набори сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують матеріальної допомоги.

Дякуємо представникам благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» та особисто Людмилі Лонюк за співпрацю, адже це не тільки матеріальна підтримка, а й увага до мешканців нашої Маневицької громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: