Комісія з питань планування, обліку, бюджету, фінансів, податків та використання майна територіальної громади селища


Голова комісії


Балаєва Ірина Дмитрівна

депутат виборчого округу №8

Секретар комісії


Демчук Світлана Сергіївна

депутат виборчого округу №2


Члени комісії

Демчук Світлана Сергіївна

депутат виборчого округу № 2

Федина Микола Володимирович

депутат виборчого округу № 7

Дерлюк Наталія Зотівна

депутат виборчого округу № 17

Романюк Олександр Михайлович

депутат виборчого округу № 26

Мельничук Михайло Миколайович

депутат виборчого округу № 4

Веремейчик Надія Михайлівна

депутат виборчого округу № 9

Савчин Микола Андрійович

депутат виборчого округу № 21


Комісія з питань регулювання земельних відносин, екології, використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища


Голова комісії


Бідун Ігор Миколайович

депутат виборчого округу № 24

Секретар комісії


Шуляк Ірина Василівна

депутат виборчого округу № 11


Члени комісії

Черчик Володимир Васильович

депутат виборчого округу № 10

Матвійчук Василь Ананійович

депутат виборчого округу № 1

Неродик Анатолій Соловейович

депутат виборчого округу № 13

Зоря Сергій Вячеславович

депутат виборчого округу № 22

Філон Олег Степанович

депутат виборчого округу № 16

Нерубайло Анатолій Михайлович

депутат виборчого округу № 23

Хомич Ілля Васильович

депутат виборчого округу № 5

Шуляк Ірина Василівна

депутат виборчого округу № 11


Комісія з питань соціально-економічного та культурного розвитку, соціального захисту населення, комунального господарства, будівництва, благоустрою та правопорядку, торгівельного та побутового обслуговування


Голова комісії


Клімчук Руслан Васильович

депутат виборчого округу № 12

Секретар комісії


Доля Надія Омелянівна

депутат виборчого округу № 18


Члени комісії

Римарчук Михайло Іванович

депутат виборчого округу № 25

Сахнік Олена Максимівна

депутат виборчого округу № 19

Гладь Вадим Вікторович

депутат виборчого округу № 15

Шабат Надія Федорівна

депутат виборчого округу № 6

Борисюк Геннадій Степанович

депутат виборчого округу № 14

Ляшук Анатолій Миколайович

депутат виборчого округу № 20

Доля Надія Омелянівна

депутат виборчого округу № 18