Повна назва документа державного планування: проект документа державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план
смт Маневичі Маневицького району Волинської області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Маневицька селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план смт Маневичі Маневицького району Волинської області» розпочато з дня їх оприлюднення.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою:  вул. Незалежності, 19, смт Маневичі, Маневицький район, Волинська область, 44601 або за  тел.: (03376) 21439.

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Маневицької селищної ради.

Відповідальна особа: спеціаліст І категорії – землевпорядник виконавчого апарату Маневицької селищної ради Горайчук І.А. (контактні дані: manevychi.rada@gmail.com; тел.: (03376) 21439).

Строк подання зауважень і пропозицій: з 06 червня 2019 року до 08 липня 2019 року включно. Проведення громадського обговорення – 09 липня 2019 об 11 год., смт Маневичі, вул. Незалежності, буд.19, зал засідань селищної ради.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Для ознайомлення з матеріалами перейдіть за посиланням – Містобудівна документація “Внесення змін у генеральний план смт Маневичі”:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: