Шановні жителі сіл Вовчицьк, Будки та Череваха!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Днів народження Ваших населених пунктів, що відзначаються у день великого релігійного свята – Великомученика Юрія (Георгія), який захищає всіх невинних і пригнобленних.
Історія сіл Вовчицьк, Будки та Череваха є часткою історії нашої славної громади. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому людей, які своєю кропіткою щоденною працею, відданістю та любов’ю до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.
Дякую всім мешкацям, які небайдужі до долі рідного краю, а особливо мудрим наставникам – представникам старшого покоління, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду.
Бажаємо всім Вам процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди старшого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай серця наповнюються гордістю за свою малу батьківщину, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.

З повагою

Маневицький селищний голова
Олександр Гаврилюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: