12 березня 2020 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Маневицької селищної ради, на якому обговорювали та приймали рішення про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території смт Маневичі.

Відповідно до статті Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», виконавчий комітет селищної ради ВИРІШИВ здійснити на території смт Маневичі з 12 березня по 3 квітня 2020 року наступні заходи:

  • Заборонити відвідування дітьми всіх закладів дошкільної освіти.
  • Призупинити проведення культурно-масових заходів, ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь понад 60 осіб, за винятком заходів державної та місцевої необхідності.
  • Спортивні заходи проводити лише без участі глядачів.
  • Керівникам закладів професійної, загальної середньої, позашкільної освіти, дитячо-юнацької спортивної школи рекомендувати зупинити навчання на період карантину.
  • Запровадити посилений протиепідемічний режим в Маневицькій селищній раді, закладах дошкільної світи та Маневицькому ВУЖКГ.
  • Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності рекомендувати не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання, запровадити посилений протиепідемічний режим та, при необхідності, організувати дистанційну роботу працівників, які мають неповнолітніх дітей.
  • Керівникам закладів громадського харчування, торгових та торгово-розважальних закладів посилити контроль за санітарним станом об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: