Виконавчий комітет, депутатський корпус Маневицької селищної ради одностайні у впровадженні програми охорони навколишнього природного середовища у селищі.

Після придбання нового сміттєвоза МАЗ-4371 вартістю 1 548 900, 00 грн за рахунок селищного бюджету надійшла перша партія сучасних євроконтейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів: для скла (4 шт), для пластику (3 шт), для твердих побутових відходів (9 шт).

До кінця поточного року планується встановлення цих контейнерів на сміттєвих майданчиках поблизу багатоквартирних житлових будинків. Кожен з них об’ємом 1,1 кубічних метрів, виготовлені з оцинкованого металу, який значно надійніший в експлуатації. Кошти для придбання контейнерів залучено з обласного бюджету – 75 тис. грн та селищного бюджету75 тис. грн. 

Наразі розробляється проект санітарної очистки селища, де буде обгрунтовано будівництво сміттєвих майданчиків, як біля багатоквартирних будинків, так і в приватному секторі.

Селищний голова висловлює вдячність депутатам Волинської обласної ради, керівництву Управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА, депутатам селищної ради за розуміння і пітримку у вирішенні питань санітарної очистки селища та закликає до подальшої співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: