14 травня 2020 року в залі засідань районної ради під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка проведена чергова 50 сесія Маневицької селищної ради VII скликання . Серед доповідачів та запрошених, присутніми на сесії були працівники виконавчого апарату селищної ради та начальник Маневицького ВУЖКГ Леонід Ковальський.   

      На початку сесії Олександр Оксентійович привітав із 75-річним ювілеєм голову Маневицької районної ветеранської організації Дмитра Фальковського та депутатів, які святкували День народження в міжсесійний період.

       Із загальної кількості 26 депутатів у роботі сесії взяли участь 18. На порядок денний було винесено 72 питання, які напередодні розглядалися на засіданнях постійних комісій. 

Депутати затвердили зміни до бюджету селищної ради, Правила благоустрою в смт Маневичі, розглянули ряд земельних питань, проголосували за передачу на баланс ВУЖКГ артезіанської свердловини № 7 , що знаходиться на вулиці Хакімова. Прийняли рішення про оголошення «сезону тиші» у місцях масового розмноження й вирощування потомства дикими тваринами на певних територіях та про присвоєння назв новоствореним вулицям житлового масиву в районі вулиці Лоше Хутір. 

      Одним із важливих питань, що розглядалися на сесії, було питання реконструкції стадіону на вулиці Героїв Майдану смт Маневичі. Прийнято рішення розпочати роботу із розроблення детального плану території земельної ділянки, що у подальшому дасть можливість брати участь в інвестиційних проєктах і програмах. Для виготовлення  даної містобудівної документації виділено 30 тисяч грн. 

    Присутні заслухали інформацію  тимчасово виконуючого обов’язки начальника Маневицького ВП ГУНП України у Волинській області О. Б. Кічука про стан оперативно-службової діяльності Маневицького  відділення поліції головного управління Національної поліції України у Волинській області за 2019 рік. Депутати задавали питання й отримували фахові відповіді. Олег Борисович у своїй доповіді зазначив, що лише спільними зусиллями з органами місцевого самоврядування зможемо навести порядок у селищі.

Ухвалені рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Маневицької селищної ради.

  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: