Два важливих рішення прийняли сьогодні, 13 жовтня 2021 року, члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Позачергове засідання комісії провела голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Враховуючи загострення епідемічної ситуації та щоденне зростання нових випадків захворюваності на COVID-19 у Камінь-Каширському районі, органам місцевого самоврядування рекомендується обмежити проведення масових заходів і посилити контроль за дотриманням карантинних норм, котрі діють у «помаранчевій» зоні.

Окрім того, керівникам органів місцевого самоврядування та закладів загальної середньої освіти надано пропозиції розглянути питання щодо оголошення осінніх канікул з 18 жовтня 2021 року та вжити всі невідкладні заходи, спрямовані на збереження здоров’я дітей і працівників закладів освіти.

Відповідне рішення прийняте на основі рекомендацій Міністерства освіти і науки України, рішення Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні.

ПРОТОКОЛ

Із сайту Камінь-Каширської райдержадміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: