Сьогодні з робочим візитом у Маневичах побувала народний депутат України Ірина Мирославівна Констанкевич.

Відбулась зустріч із жителями селища та активом Маневицького району. Гострою темою для обговорення стало питання щодо збереження Маневицького району із центром у Маневичах. Були досягнуті домовленості про організовану робочу зустріч активу району у Верховній Раді.

Також Ірина Мирославівна зустрілася з колективами Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги та Маневицької центральної районної лікарні, розповіла про свою діяльність у законодавчому органі держави, вичерпно відповідала на усі поставлені запитання. Відбулась предметна розмова про майбутнє Маневицьких лікувальних закладів.

На запрошення селищного голови Олександра Гаврилюка керівники державних підприємств “Маневицьке лісове господарство” (директор Володимир Радіон, головний лісничий Віталій Пащук) та “Поліське лісове господарство” (директор Андрій Яцина, головний лісничий Анатолій Іщик) провели зустріч на території новоствореного дендрологічного парку. Визнали результативність у впровадженні проєкту озеленення селища та висловили надію у подальшій тісній співпраці.

Народний обранець подякувала присутнім за розуміння у створенні затишку та комфорту для маневичан та гостей селища.

Заразом Олександр Гаврилюк подякував працівникам селищної ради, директору ТзОВ “ЕКОМА” Едвінасу Дзялтувасу та підприємцю Олександру Жданову за висаджений фруктовий сад.

Ірина Мирославівна висловила впевненість, що в подальшому будемо СПІЛЬНО розвивати нашу рідну Маневиччину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: