Новий сміттєвоз сьогодні прибув до Маневич. Автопарк місцевих комунальників поповнила модель з боковим завантаженням СБМ-301/2 на шасі МАЗ-4371. Процедура закупівлі техніки, замовником якої було комунальне підприємство «Маневицьке ВУЖКГ», завершилась у жовтні цього ж року. Переможець торгів – ТзОВ «Торговий дім «Будшляхмаш» з міста Київ.

Вартість автомобіля склала 1 548 900, 00 грн. Завдяки депутатам усі кошти виділені з бюджету Маневицької селищної ради.

     Спецмашина має нову технологію трамбування сміття, яка дозволяє вивозити в рази більше побутових відходів за рахунок пресування в кузові сміттєвоза. Об’єм кузова сміттєвоза становить 11.5 куб. м, максимальна вага завантажених відходів – 3 150 кг, маніпулятор здатен підіймати до 700 кг сміття.

В цілому спецавтомобіль призначений для збору твердих побутових відходів, механізованого завантаження відходів в кузов, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації.

       За словами селищного голови Олександра Гаврилюка, придбання такої спецтехніки, дозволить налагодити систему ефективного збирання та перевезення твердих побутових відходів у селищі, зменшити їх накопичення, мінімізувати негативний вплив на навколишнє природне середовище та здоров’я жителів селища Маневичі.

       Також чекаємо на першу партію євроконтейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів, які будуть доставлені найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: