Традиційно, у другу неділю травня, українці відзначають одне із самих зворушливих свят – День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до найдорожчої в світі людини – мами. Кожен із нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ матері, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що. 

              Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві у всі часи були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, яка допомагає нам долати дороги життя і знову повертатися до отчого порогу.

Дорогі жінки, любі мами!

             Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього особливого дня. Доземний уклін і щира подяка Вам за життя і виховання, відданість і ласку, розуміння та надійну підтримку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, а ваша праця і старання будуть належно оцінені.

             Від усього серця бажаю, щоби Вас завжди оточували турботою близькі люди, щоби кожен день починався з посмішкою, а здоров’я з роками все міцнішало. Родинного затишку Вам, тепла, миру, злагоди й добра!

Із повагою,

селищний голова Олександр Гаврилюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: