Ми всі добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті.  Працюючи разом з людьми і для людей, починаючи з малого, але маючи на меті велике, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати справжні осередки належного, ефективного, демократичного врядування.

Сьогодні хочеться висловити вдячність депутатам селищної ради, виконавчому комітету та працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Окремі слова подяки висловлюю ветеранам самоврядування, які віддали частинку своєї душі в його становлення та розвиток.  Нехай Ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане невід’ємною складовою творчої роботи кожного з нас.

Уклін Вам і шана за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, за любов до рідного селища, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Міцного здоров’я, наполегливості та непохитної віри у щасливе майбутнє рідного селища Маневичі та України.

З глибокою повагою

голова Маневицької селищної ради

Олександр Гаврилюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: