З 12 березня 2020 року на території держави оголошено карантин на 20 днів. 25 березня 2020 року уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня 2020 року.

Згідно інформації, яка надходить з офіційних джерел, велика кількість українців, які є носіями коронавірусу COVID-19 – є громадяни, які прибули з-за кордону.

Відповідно до Постанови головного державного санітарного лікаря, від 21.03.2020 року №2 впроваджено інформовану згоду особи на проведення протиепідемічних та/або профілактичних заходів, яку підписує кожен громадянин України, який в’їжджає з-за кордону. Підписуючи вказану інформативну згоду кожен громадянин, який прибув на територію України добровільно зобов’язується на карантин (самоізоляцію) протягом 14 діб, усвідомлюючи те, що він потенційно може захворіти на  COVID-19.

На жаль, не всі наші співвітчизники, які повернулися з-за кордону, дотримуються своїх зобов’язань відносно самоізоляції, наражаючи на велику небезпеку інших громадян.

За порушення  правил обов’язкової самоізоляції  громадян, які прибули з-за кордону, передбачено адміністративну відповідальність, згідно статті 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення – від 17000 до 34000 гривень, а також кримінальну відповідальність згідно статті 325 Кримінального кодексу України – до 8 років позбавлення волі.

Шановні депутати Маневицької селищної ради та жителі Маневич, просимо Вас, у разі виявлення фактів недотримання маневичанами, які прибули з-за кордону, вимог щодо самоізоляції протягом 14 днів з моменту прибуття, інформувати виконавчий комітет Маневицької селищної ради за телефоном 2-12-33 (в робочий час) або Маневицький відділ поліції за телефоном 2-15-76 (цілодобово).

Виконавчий комітет Маневицької селищної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: