Волинська область знаходиться у «червоній» зоні епіднебезпеки.
Захворюваність за минулий тиждень в  Маневицькій ТГ  становить  105 випадків (2 летальних), попереднього – 121.  Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в смт. Маневичі. Причиною поширення захворювання є низьке  охоплення  щепленнями від коронавірусу дорослого населення.
Продовжує збільшуватись навантаження на Маневицьку лікарню, з розрахованих 110 ліжок заповнено 97, що становить 88,2%, зростає смертність.   На лікуванні  в інфекційному та  реанімаційному відділеннях  знаходиться  97 хворих, 56 осіб на кисневій терапії.
З початку 2021р зареєстровано в Маневицькій  ТГ 1364 випадки захворювання на COVID-19 (26 летальних).
Для  запобігання  стрімкого  розповсюдження  COVID-19  відповідально дотримуйтеся правил безпеки. З метою збереження здоров’я населення, роботи суб’єктів господарювання різних форм власності, установ, організацій, роботи громадського транспорту, уникнення жорстких карантинних обмежень необхідно максимально забезпечити вакцинацію населення. Усі вакцини в доступі для всіх вікових груп дорослого населення.
Урядом затверджено перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням від СOVID-19. Серед них і працівники закладів освіти всіх форм власності, які з 8 листопада при відсутності щеплень відстороняються від роботи без збереження заробітної плати.
В  Центрі первинної медико-санітарної допомоги громади забезпечено щоденну безперебійну роботу  пунктів щеплення населення: у робочі дні  8.00-19.00, у  вихідні  дні з 9.00 до 17.00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: