На виконання рішення виконавчого комітету Маневицької селищної ради № 48 від 12 березня 2020 року, за  ініціативою селищного голови Олександра Гаврилюка, за сприяння ТзОВ “ЕКОМА” в особі Дзялтуваса Едвінаса  та підприємця Олександра Жданова фруктовий сад, який знаходиться біля новоствореного дендрологічного парку на вулиці Комарова ВІДНОВЛЕНО.

Була проведена значна робота та вкладена велика праця, яка включала в себе: зрізання старих дерев, корчування пеньків, культивування і розмітка території, підготовка ям та висадка саджанців. Працівники селищної ради та виробничого управління житлово-комунального господарства, жителі селища, які проживають у парковій зоні посадили біля 60 сортових саджанців яблуні, груші, сливи та персика, облаштували територію парканом, приклали чимало зусиль, щоб маневичани мали змогу милуватися красою цвітіння, а згодом і куштувати плоди висаджених дерев.  Прийнято рішення назвати цей сад “Фруктовий сад українсько-литовської дружби”.

Кошти з бюджету Маневицької селищної ради на відновлення саду не виділялися. Саджанцями та матеріалами для благоустрою території забезпечили наші партнери.

Закликаємо усіх маневичан зберегти надбання для майбутніх поколінь, шанобливо ставитись до вкладеної праці, не нищити та не вчиняти зловмисних дій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: