У 2020 році відбудеться Всеукраїнський перепис населення. Матеріали перепису – важливе джерело даних для розробки планів подальшого соціально-економічного розвитку країни та підвищення рівня життя населення.

Досить значним фактором для проведення цієї роботи є дотримання належного порядку в адресному господарстві селища.

За останні роки в Маневичах з’явилося багато новобудов, проведені реконструкції житлових будинків, ремонти фасадів будівель різного значення. Відповідно адресні номери були змінені та присвоєні нові. Керівники підприємств й установ, власники житлових будинків інколи забувають вивісити номерні знаки на приміщеннях з назвою вулиці, чим створюють певні труднощі при доставці поштових видань, вчасного приїзду швидкої медичної допомоги, рятувальників та поліції.

У зв’язку з цим Маневицька селищна рада звертається до мешканців багатоквартирних будинків, приватного сектору та керівників усіх підприємств й установ з проханням перевірити наявність, читабельність та хорошу видимість або подбати про встановлення на фасадах своїх власних будинків, підприємств, відділень банків, на магазинах, аптеках тощо, табличок з номером та назвою вулиці або провулку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: