Теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося у районному Будинку культури, де пройшли урочистості з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських та селищних голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування.

Визначаючи важливу роль місцевого самоврядування, на адресу присутніх у залі пролунали теплі слова поздоровлень та щирих побажань від селищного голови Олександра  Гаврилюка, голови районної ради Анатолія Мельника та виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Андрія Бурака.

У ході свята відзначено грамотами активних та наполегливих представників місцевого самоврядування селища та району. За сумлінну працю, відповідальність, посдідовні і рішучі дії, спрямовані на розв’язання поставлених завдань, активну участь у громадському житті селища грамотами були нагороджені й працівники селищної ради: Ірина Горайчук – спеціаліст І категорії – землевпорядник, Василь Овадюк – спеціаліст І категорії-юрисконсульт та депутат 25 виборчого округу смт Маневичі  – Михайло Римарчук. Селищний голова Олександр Гаврилюк щиро привітав та вручив нагороди.

 

 

Нагрудний знак та стрічку обраному на 45-ій сесії районної ради Почесному громадянину Маневицького району – Анатолію Бричці вручив голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник.

Одночасно лунали вітання й з нагоди Дня Збройних сил України. Для всіх присутніх вітаннями прозвучали пісні у виконанні працівників культури, юних маневицьких талантів та творчих самоврядовців.

Наприкінці урочистостей пролунав Гімн місцевому самоврядуванню у виконанні автора – Троянівського сільського голови Миколи Ясюка та чоловічого народного аматорського ансамблю “Маневицька сотня” (керівник – заслужений працівник культури України Василь Дарчук).

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: