25 березня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″ якими врегулював окремі питання здійснення певних видів діяльності під час карантину.
У цьому рішенні враховано пропозиції представників бізнесу та аграріїв, а внесені зміни покликані забезпечити продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави.

       Зокрема, на період карантину додатково надано дозвіл на:

➡ оптову торгівлю харчовими продуктами;

➡ торгівлю ветеринарними препаратами;

➡ здійснення медичної та ветеринарної практики;

➡ продаж кормів, пестицидів і агрохімікатів;

➡ продаж насіння і садивних матеріалів;

➡ діяльность АЗС, СТО, закладів  з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.

               Крім того, Уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень, які здійснюються підприємствами для виробничих потреб.

      Обов’язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності, а також під час пасажирських перевезень є забезпечення відповідного обслуговуючого персоналу, продавців, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

              У разі встановлених фактів порушення вищезазначеної постанови просимо повідомляти Маневицький відділ поліції за телефоном 2-15-76 (цілодобово).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: