10 вересня 2020 року, за участю селищного голови Олександра Гаврилюка та 16 депутатів відбулася чергова 54-та сесія Маневицької селищної ради VII скликання. Розглянуто 50 питань та прийнято 49 рішень.

Під час проведення сесії розглядалось питання про внесення змін до селищного місцевого бюджету, де депутати здійснили розподіл близько 200 тисяч гривень.

⇒ Кошти в сумі 116 тисяч гривень було спрямовано на покращення матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти та закупівлю медикаментів і матеріалів для здійснення профілактичних заходів у садочках на період карантину.

⇒ 40 тисяч гривень спрямовано на поточний ямковий ремонт асфальтованого покриття вулиць селища.

⇒ Інші кошти спрямовано на оплату містобудівної, землевпорядної та інших документацій.

Надважливими є прийняті рішення щодо надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади смт Маневичі об’єктів рухомого та нерухомого майна, що є власністю Маневицької районної ради (20 об’єктів) та безоплатної передачі шести комунальних підприємств, що також є власністю Маневицької районної ради. Окрім вказаних рішень Маневицька селищна рада надала згоду на безоплатне прийняття комплексу об’єктів системи водопостачання, що належать АТ «Укрзалізниця», передача даних об’єктів може суттєво знизити ціну послуг з водопостачання маневичанам, які проживають у північній частині селища.

Окрім того прийнято більше сорока рішень в сфері земельних відносин та містобудування. Всі рішення Маневицької селищної ради оприлюднюються на офіційному сайті (http://manevychirada.com.ua) протягом п’яти робочих днів з моменту їх прийняття.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: