Відтепер у селищі з’явився ще один затишний куточок для сімейного відпочинку та дитячого дозвілля.  Проект “Створення дендрологічного парку по вулиці Комарова, смт Маневичі” реалізований.

18 вересня відбулось урочисте відкриття парку за участю селищного голови Олександра Гаврилюканачальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка, першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Бурака та голови Маневицької районної ради Анатолія Мельника. Під музичний супровід відбулась церемонія перерізання стрічки, після чого гості й жителі селища ознайомилися з облаштуванням парку та асортиментом висаджених деревних та чагарникових рослин, яких налічується понад 30 видів. Цвітіння та забарвлення листя рослин буде милувати око жителів від ранньої весни до пізньої осені, а в зимовий період окрасою парку слугуватимуть різновиди туй, ялин, ялівців, кипарисовиків та тисів. Більшість дерев і чагарників розташовані вздовж доріжок, що дає можливість краще розглянути рослини, ознайомитися з написами на табличках. Територія парку поділена на окремі зони: ігрову, науково-пізнавальну, культурно-відпочивальну.

Фотогалерея Як реалізовувався проект «Створення дендрологічного парку по вулиці Комарова, смт Маневичі»

Зі щирими словами подяки звертався Олександр Гаврилюк до усіх, хто приймав участь в реалізації дендрарію, побажав усім доброго здоров’я та подальшої взаємовигідної співпраці.

Нагадуємо, що в результаті проведеного обласного конкурсу ”Кращий дендрологічний парк, сквер чи пам’ятну алею”  Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства  проект Маневицької селищної ради «Створення дендрологічного парку по вулиці Комарова, смт Маневичі» зайняв перше місце та визнаний кращим із кращих. 

    Над реалізацією проекту працювала Маневицька селищна ради та чотири лісогосподарські підприємства, що діють на території району: Колківське, Поліське, Городоцьке та Маневицьке лісові господарства. 

Після молитви місцевого священнослужителя гарний настрій присутнім подарував народний аматорський ансамбль “Маневицька сотня”.

 

 

Для комфортного проведення шкільних занять встановлений клас під відкритим небом, який облаштований інформаційними стендами та дошкою. 

А створена цікава арт-композиція для фотосесій,  альпійська гірка та клумби додають особливого колориту для затишного дендрарію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: