В кінці вересня 2017 року в багатьох засобах масової інформації  (газетах, інтернет-виданнях) області було опубліковано звинувачення селищному голові Олександру Гаврилюку в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 4 тисячі гривень. Згадану інформацію миттєво підхопили обласні видання та районна газета «Нова доба» і сайт «Район Маневичі». Репутацію перед громадою було заплямовано, гідність – принижено…

       Вже понад рік селищний голова відстоює справедливість та свою непричетність у залах суду, через підозру в отриманні хабара за видачу довідки про реєстрацію місця проживання та надання відповіді на звернення про рік введення в експлуатацію житлового будинку (згідно ЗУ «Про звернення громадян»), які згідно відповідних первинних документів видаються щодня, абсолютно безкоштовно та без будь-яких перешкод працівниками виконавчого апарату Маневицької селищної ради.

     Від самого початку ця справа виглядала дивною і абсурдною, було багато незрозумілих питань і неточностей. Довгий час, затягуючи справу, правоохоронні органи не направляли її до суду, через відсутність вагомих доказів, які свідчили б про вчинення кримінального правопорушення, обвинувачення за яким було пред’явлено. На руках та одязі у селищного голови не було знайдено слідів спецречовини, якою були оброблені та помічені банкноти, на аудіо- та відеозаписах не зафіксовані моменти вимагання та отримання неправомірної вигоди.

      2 листопада Ратнівським районним судом Волинської області ухвалено вирок, яким Гаврилюка Олександра Оксентійовича, в пред’явленому обвинуваченні, визнано невинним і виправдано за відсутністю у його діях складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: