15 грудня в Україні відзначається професійне свято усіх працівників сфери судочинства. І це закономірно. Оскільки роль та значення суддів у нашій державі сьогодні надзвичайно важливі. Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та спокій. 

 Шановні працівники Маневицького районного суду! Нехай Ваші професійні зусилля в ім’я справедливості та людини будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина. Нехай Ваші знання, досвід і мудрість будуть надійним дороговказом у вирішенні найскладніших питань і життєвих ситуацій. Нехай Ваша почесна праця завжди супроводжується успіхом, а люди мають від неї чітке відчуття захищеності та усвідомлення невідворотності покарання за порушення законності.

   Будьте щасливі у родинах, бережіть тих, кого любите, захищайте тих, хто шукає захисту, і судіть за законами та по справедливості. Завжди пам’ятайте про те, що місія Ваша почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави.

Миру Вам, добра й здоров’я!

З повагою

селищний голова Олександр Гаврилюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: