В останню неділю вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день дошкілля. Напередодні свого професійного свята привітання приймали й працівники дошкільних закладів селища Маневичі.

У нашому райцентрі працює три комунальних заклади дошкільної освіти: “Веселка”, “Лісові дзвіночки” та “Сонечко”. Усі круглорічно функціонують і розвиваються.

Дитячий садок для малечі – це другий дім, а виховетель – часто найвірніший друг та порадник. Однак не менше зусиль докладають для добробуту, безпеки й комфортного перебування діток й інші працівники: медсестри, кухарі, двірники, психологи, інструктори з фізвиховання, завгоспи тощо.

Сьогодні, 27 вересня, секретар Маневицької селищної ради Тетяна Михайлівна Головенець відвідала кожен дошкільний заклад селища та подарувала колективам щирі слова вітання з професійним святом! Подякувала за щоденну турботу, терпіння й наполегливість, побажала, щоб їхня праця була належно поцінована державою і батьками вихованців. Найкращі працівники дошкілля були відзначені грамотами та грошовими нагородами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: