21 серпня на запрошення керівництва молодіжного центру Українсько-Польської співпраці “Центр Діалогу Костюхнівка” голова громади Олександр Гаврилюк та секретар ради Володимир Черчик взяли участь у заходах із вшанування 105-ї річниці битви під Костюхнівкою, 23-ї річниці Харцерської служби пам’яті на Сході та 10-ї річниці створення Центру діалогу Костюхнівка.
Спільно з Аташе Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Пьотром Урбановичем, очільником спілки польського харцерства Гжегошем Возняком, представниками Музею Юзефа Пілсудського, Лодського воєводства на чолі з колишньою воєводою Йолантою Хелмінською, директоркою школи №36 ім. Зенона Василевського у Лодзі Малгожатою Гурецькою, польськими прикордонниками з Долгобичова та представниками Маневицької селищної ради вшанували пам’ять загиблих воїнів під Костюхнівкою та поклали квіти до нещодавно відреставрованої дерев’яної каплички, побудованої у 1915 році на місці поховання польських легіонерів, які загинули під час Першої світової війни. Богослужіння провели ординарій Луцької дієцезії Римо-католицької церкви в Україні єпископ Віталій Скомаровський, якому співслужили Анджей Квічала з Маневич та Ярослав П’яста із Сарн.
Після завершення заходу було проведено робочу зустріч селищного голови з Пьотром Урбановичем, під час якої обговорено питання подальшої співпраці Генерального консульсьтва Республіки Польща у м. Луцьку та Маневицької селищної ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще немає коментарів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: