Сьогодні вперше з ініціативи селищного голови Олександра Гаврилюка у Маневичах на березі водойми в урочищі «Заходи» відбулось святкове Богослужіння на честь свята Йордан, Богоявлення, Хрещення Господа нашого Ісуса Христа, яке відзначаємо 19 січня.

Зібралося чимало людей. Панувала особлива духовна атмосфера, святковий настрій переповнював кожного. Настоятелі місцевих православних храмів протоієреї Тарасій, Михайло та Сергій провели спільне Богослужіння, освятили воду в ополонці та скропили усіх присутніх.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Попри морозну погоду охочих пірнути в крижану воду було вдосталь. Купались  чоловіки і жінки,  старші і зовсім юні. Ополонку заздалегідь підготували небайдужі маневичани Андрій Музичук та Олександр Ващук.

Для зручності та безпеки територію біля святкової купелі облаштували кабінами для перевдягання та місточком для сходження у воду працівники Маневицької селищної ради: Богдан Лавренюк, Володимир Черчик, Іван Горайчук, Олег Боришкевич та начальник Маневицького ВУЖКГ Леонід Ковальський. Оригінальну покрівлю з очерету зробили дівчата-комунальниці під керівництвом Євгена Балаєва. Також свій вклад у добру справу внесли Богдан Киричик та Віктор Каліш.

Фотогалерея  “Підготовка місця проведення святкової купелі”

Щоб запобігти надзвичайним ситуаціям і надати першу допомогу, упродовж усього часу біля ополонки чергували рятувальники й медики, які слідкували за безпекою маневичан як у воді, так і на березі.

Також на місці працювали правоохоронці, які забезпечували громадський порядок.

  Отримав заряд енергії та багато емоцій від занурення у воду і селищний голова Олександр Гаврилюк.

“Мені приємно, що маневичани та наше духовенство підтримали мою ініціативу  й охоче долучилися до спільної молитви та Йорданської купелі в нашому рідному селищі. Я щиро вдячний усім друзям-однодумцям, які приймали участь в організації свята,” – зазначив селищний голова.

        Пропонуємо фоторепортаж з місця масового окунання. На цих світлинах – емоції сміливців, які не злякалися холоду і випробували власне тіло й дух.  Перейти до галереї

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: