Стан підготовки закладів дошкільної освіти селища Маневичі до нового навчального року 2020-2021 рр в умовах здійснення карантинних заходів відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує навчально-виховний процес. Працівники та керівники проінструктовані щодо особливостей роботи закладів впродовж карантину. Селищною радою закуплені маски, паперові рушники, рукавички, тара для утилізації використаних засобів індивідуального захисту, антисептики, дезінфектори, а також безконтактні термометри, якими впродовж дня будуть вимірювати температуру тіла дітям та працівникам закладів.

  • Прийом дошкільнят проводиться лише при наявності довідки від сімейного лікаря про стан здоров’я дитини;
  • дітей до дошкільного закладу приводять та забирають лише дорослі члени родини;
  • доступ до приміщення дошкільного закладу батькам буде обмежений з міркувань епідемічної безпеки. Прийом дітей вранці та передача дітей в кінці дня буде здійснюватися на території закладу за межами будівлі;
  • забороняється перебування батьків та супроводжуючих осіб на території закладу без засобів індивідуального захисту (маски, респіратора);
  • діти, в яких при температурному скринінгу буде виявлено температуру вище 37,2 С та матимуть ознаки нежиті, кашлю в дошкільний заклад не допускатимуться.

Враховуючи те, що у селищі й надалі фіксуються нові випадки захворювань на СOVID-19, рекомендуємо батькам приводити дітей до закладів дошкільної освіти лише у випадку крайньої необхідності (відсутність осіб, які можуть залишитися з ними удома).

У разі віднесення смт Маневичі до “червоної” карантинної зони дитячі садки закриються до покращення епідситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: