Щороку День народження селища об’єднує усіх жителів в одну велику родину, переповнює серця радістю і гордістю за Маневичі, які стали нашою затишною домівкою. Щороку на свято Трійці по нашому селищу витає справжній святковий дух, дитячий гомін, сміх, лунають пісні та запальні танці, вирує насичене життя, наповнене усілякими розвагами та веселощами.

На превеликий жаль, цьогоріч, через пандемію коронавірусу, спільно відсвяткувати День народження Маневич ми не маємо змоги. Та нехай це нас не засмучує, а лиш спонукає більше любити й шанувати ті моменти, коли ми зможемо бути разом.

128 років минуло від дня заснування Маневич, які цьогоріч увійшли до Асоціації міст України. Вони стають все гарнішими, ошатнішими, комфортнішими. Нас радує облаштування головної площі селища, родзинкою якої став відомий на всю Україну пам’ятник Бджолі,

на ній ми відзначаємо свята й відпочиваємо. Тішать око яскраві дитячі майданчики, минулоріч відкритий дендропарк, нововисаджений фруктовий сад українсько-литовської дружби, впорядкованість і краса відпочинкової зони в урочищі Заходи, оновлення вулиць. Вже цього ж року введено в експлуатацію систему водовідведення у південній частині селища, а також водопровід на вулицях 8-го Березня, Гагаріна, Зелена. Освічено вулиці Яблунева, 8-го Березня, Гагаріна.

Придбаний минулоріч сучасний сміттєвоз та євроконтейнери для роздільного збирання твердих побутових відходів слугують у підтриманні чистоти селища.

Хочу подякувати за розуміння, готовність сприяти у добрих справах – Петру Міцевському, Віктору Калішу, Володимиру Щербачуку, Богдану Киричику, Володимиру Радіону, Миколі Карпуку, Едвінасу Дзялтувасу, Олександру Жданову. За ініціативу, наполегливість у розвитку селища – депутатам Василю Матвійчуку, Анатолію Ляшуку, Іллі Хомичу, Ірині Балаєвій, Сергію Зорі, Надії Шабат та Світлані Демчук. За підтримку у всіх починаннях та значний особистий вклад у розквіт рідних Маневич – Володимиру Черчику, Богдану Лавренюку, Василю Овадюку. За працелюбність у створенні затишку нашого селища – Жерновим Олені, Олегу та Богдану, Світлані Лемещук, Олені Гринюк, Олені Суліковській.

Шановні маневичани! Я щиро дякую усім вам за небайдужість до долі рідного селища. Надзвичайно приємно, що ми разом пишемо його історію своєю титанічною працею, збагачуємо талантами, наповнюємо скарбничку податками.

Мені приємно відзначити, що селище не знижує темпів розвитку. Увесь час ми працюємо у тісній співпраці з депутатським корпусом, в напруженій роботі виконавчого комітету, приймаємо непрості рішення. Сьогодні у нас є чимало добрих починань і сподіваюсь, що вони будуть втілені у життя.

Від щирого серця зичу усім маневичанам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги у всіх справах. А ми й надалі будемо робити все від нас залежне задля покращення якості життя та добробуту мешканців селища. Щиро хочу, щоб з кожним роком наші Маневичі лиш розквітали, і щоб свято єднало і гуртувало нас в одну велику родину, де панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра.

Олександр Гаврилюк,

Маневицький селищний голова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: